Marketing Nieruchomości

Efektywna i skuteczna sprzedaż nieruchomości wymaga zastosowania odpowiedniej strategii marketingowej oraz narzędzi. Niewłaściwie przemyślana strategia może negatywnie wpłynąć na czas oraz wartość sprzedaży. Poszukujący nieruchomości coraz częściej oczekują od ogłoszenia czegoś więcej niż zdjęć i opisu. Chcą lepiej poznać, obejrzeć i zobaczyć mieszkanie zanim jeszcze sięgną po telefon i zadzwonią do pośrednika. 

Naszym głównym celem jest staranne dostosowanie strategii sprzedaży i promocji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w procesie sprzedaży nieruchomości. Nasze sprawdzone narzędzia sprzedażowe niemal podwajają szansę na sprzedaż, a nasi klienci uzyskują średnio 5-7% lepsze kwoty sprzedaży niż sprzedając samemu na własną rękę. Czy wykorzystujemy wszystkie narzędzia do każdej nieruchomości? Oczywiście, że nie. Inne narzędzia wykorzystamy do nieruchomości w stanie deweloperskim, jeszcze inne do nieruchomości która jest w stanie do remontu, czy do zaprezentowania działki lub nieruchomości po generalnym remoncie czy premium. Ale mając tak duży wachlarz możliwości gwarantujemy, że odpowiednio zadbamy o Twoją nieruchomość.

Korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii tak by Twoja nieruchomość błyszczała w pełnej krasie. Odrzucamy kompromisy, bo dla nas liczy się jedynie najwyższa jakość. Z nami Twoja nieruchomość nie będzie tylko kolejnym ogłoszeniem jakich wiele jest na rynku. – staje się mistrzostwem w prezentacji. To nas wyróżnia na rynku elbląskim i nie tylko.

Sprawdź jak podnosimy wartość nieruchomości oraz jakie narzędzia wykorzystujemy w procesie sprzedaży bądź wynajmu

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości jest kluczowa, ponieważ pierwsze wrażenie jest decydujące dla potencjalnych nabywców, a wysokiej jakości zdjęcia potrafią wzbudzić zainteresowanie i zachęcić do bliższego zapoznania się z ofertą. Dobre zdjęcia maksymalnie wyeksponują atuty nieruchomości, podkreślają jej walory oraz tworzą pozytywne skojarzenia, co zwiększa szanse na szybką i skuteczną transakcję. Nasze profesjonalne fotografie nieruchomości budują zaufanie, wyróżniają ofertę na tle konkurencji i pozwalają potencjalnym nabywcom lepiej wyobrazić sobie swoje życie w nowym miejscu.

HOME STAGING

Home staging nieruchomości przed sprzedażą znacząco zwiększa atrakcyjność oferty poprzez maksymalne wyeksponowanie potencjału danego mieszkania czy domu, przyciągając uwagę potencjalnych nabywców i zwiększając szanse na szybką transakcję. Poprawia wrażenia estetyczne, nadając pomieszczeniom świeżości i funkcjonalności, co pozwala potencjalnym nabywcom łatwiej wyobrazić sobie życie w danej nieruchomości. Home staging może także pomóc w uzyskaniu lepszej ceny sprzedaży, ponieważ atrakcyjnie wystylizowane wnętrza mogą sprawić, że nieruchomość wydaje się bardziej wartościowa i godna inwestycji.

ANGAŻUJĄCY OPIS NIERUCHOMOŚCI

Angażujący opis nieruchomości w ogłoszeniu jest kluczowy, ponieważ pozwala potencjalnym nabywcom lub najemcom lepiej wyobrazić sobie życie w danej nieruchomości, zachęcając ich do dalszego zainteresowania. Wysokiej jakości opis, bogaty w szczegóły dotyczące lokalizacji, układu pomieszczeń, udogodnień oraz unikalnych cech nieruchomości, buduje emocjonalne połączenie z potencjalnymi klientami. Dodatkowo, angażujący opis przyciąga uwagę i wyróżnia się spośród innych ofert na rynku, co zwiększa szanse na szybszą i bardziej udaną transakcję.

WIRTUALNY SPACER 3D

Wirtualne zwiedzanie 3D pozwala potencjalnym klientom na realistyczne doświadczenie przestrzeni nieruchomości bez konieczności fizycznego odwiedzania miejsca. Dzięki tej technologii, potencjalni nabywcy mogą swobodnie poruszać się po nieruchomości, dokładnie przyglądać się każdemu z detali i otrzymać pełne wyobrażenie o przestrzeni, co może zwiększyć ich zaangażowanie i zainteresowanie ofertą. Wirtualny spacer świetnie się sprawdza do przedstawienia nieruchomości z rynku pierwotnego. Ponieważ łącząc wizualizacje 3D z wirtualnym spacerem możemy w pełni pokazać potencjał danej nieruchomości. To również oferujemy naszym klientom, którzy chcą sprzedać nieruchomość w stanie deweloperskim.

UJĘCIA Z DRONA

Ujęcia z drona pozwalają na uzyskanie niezwykłych perspektyw nieruchomości, które są niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnych metod fotografowania. Ujęcia z drona znacznie zwiększają efektywność działań marketingowych nieruchomości. Dzięki takim ujęciom tworzymy atrakcyjne filmy promocyjne, które przyciągają uwagę potencjalnych nabywców na różnych platformach online, w tym na stronie internetowej, portalach społecznościowych (YouTube, Tik Tok, Instagram) czy w serwisach ogłoszeniowych. Filmy nieruchomości z powietrza mogą być jednym z czynników, który pomoże w lepszym odbiorze nieruchomości i szybszej sprzedaży. Ujęcia z drona połączone z nagraniami z ziemi przyciągają uwagę klientów i tworzą niesamowity klimat.

PANORAMY 360

Tworzymy wysokiej jakości panoramy sferyczne z powietrza. Zdjęcia 360 z drona to nowoczesna forma prezentacji inwestycji, działek, nieruchomości. Wykorzystujemy również panoramy do naszych wirtualnych spacerów 3D.

WIDEOPREZENTACJE

Wideo prezentacja nieruchomości jest niezwykle przydatna przy sprzedaży, umożliwiając potencjalnym nabywcom lepsze zrozumienie układu oraz charakteru nieruchomości, co może przekładać się na szybszą decyzję zakupową. Dodatkowo, poprzez wideo możemy skutecznie ukazać unikalne cechy i zalety nieruchomości, takie jak widoki, przestrzeń czy udogodnienia, co może przyciągnąć większą uwagę potencjalnych klientów. Wreszcie, wideo prezentacja pozwala na lepsze zaangażowanie widza, tworząc bardziej emocjonalne połączenie z nieruchomością i zachęcając do osobistego obejrzenia, co może skutkować zwiększoną liczbą zainteresowanych klientów.

DNI OTWARTE

Dni otwarte nieruchomości które wykorzystujemy są niezwykle przydatne podczas procesu sprzedaży. Umożliwiają potencjalnym nabywcom bezpośrednie oględziny nieruchomości, co pozwala im na dokładne zapoznanie się z jej cechami i atmosferą. Dają możliwość agentom bezpośredniego kontaktu z zainteresowanymi klientami, co może przyspieszyć proces negocjacji. Dni otwarte mogą przyczynić się do zwiększenia zainteresowania nieruchomością poprzez stworzenie atmosfery otwartości i dostępności dla potencjalnych nabywców. Pozwalają na zebranie bezpośredniej opinii od uczestników odnośnie nieruchomości, co może być cenną informacją dla agenta. Są skutecznym narzędziem marketingowym, które może przyczynić się do szybszej sprzedaży poprzez zwiększenie widoczności oferty na rynku.

WIZUALIZACJE 3D

Wizualizacje wykorzystujemy przede wszystkim do nieruchomości, które nadają się do remontu, są w stanie deweloperskim czy są w trakcie remontu. Pozwala nam to pokazać potencjał nieruchomości oraz to jak może wyglądać po remoncie nieruchomość lub wykończeniu w przypadku rynku pierwotnego, a to finalnie rzutuje na podjęcie decyzji zakupowej.

UKŁAD FUNKCJONALNY 3D + POMIAROWANIE

Rzut układu funkcjonalnego pozwala potencjalnym nabywcom lepiej zrozumieć, jak przestrzeń mieszkania jest zaprojektowana i jak poszczególne pomieszczenia są rozmieszczone względem siebie. Dzięki temu mogą oni łatwiej ocenić, czy układ mieszkania odpowiada ich potrzebom i preferencjom. Klienci mogą bardziej świadomie podejmować decyzje dotyczące zakupu nieruchomości, mając pełniejsze wyobrażenie o tym, jak będą się w niej czuć i funkcjonować.

BANERY REKLAMOWE

Dobrze oznakowana nieruchomość zwiększa zainteresowanie klientów z okolicy i zachęca do sprawdzenia ogłoszenia na portalach nieruchomościowych lub na stronie internetowej. Dzięki temu możemy zwiększyć szanse na szybką sprzedaż lub wynajem nieruchomości poprzez zwiększenie widoczności, dostarczenie istotnych informacji oraz budowanie profesjonalnego wizerunku marki.

BAZA KLIENTÓW I INWESTORÓW

To jest to czym powinno wyróżniać się każde biuro nieruchomości. Duża baza klientów prywatnych oraz inwestorów. W pierwszej kolejności po przyjęciu nowej oferty do biura przedstawiamy ją potencjalnym klientom z naszej bazy tak, aby dać możliwość sprzedaży poza rynkiem.

NIERUCHOMOŚCI OFF MARKET

Mamy dostępne nieruchomości w tak zwanej „Dyskretnej sprzedaży”, które nie będą opublikowane w Internecie. Natomiast każda nieruchomość która będzie wystawiona do oficjalnej sprzedaży, zanim zostanie przygotowana jest oferowana naszej bazie klientów i inwestorów jako „Off Market” zanim stanie się ogólnodostępną ofertą.

STRONA INTERNETOWA BIURA RM

Klienci znajdą na niej wszystkie informacje i przede wszystkim nasze oferty. Strona jest mocno zoptymalizowana pod SEO dzięki czemu docieramy miesięcznie do dużej grupy potencjalnych klientów.

PORTALE NIERUCHOMOŚCIOWE

Cały czas monitorujemy z jakich portali mamy najwięcej klientów kupujących, dzięki czemu możemy maksymalizować nasze kampanie promocyjne na najlepszych portalach, tak aby docierać do jak największej grupy klientów co realnie przekłada się na sprzedaż.

SOCIAL MEDIA (FACEBOOK, YOUTUBE, TIKTOK)

Jesteśmy dostępni na najważniejszych portalach społecznościowych gdzie promujemy nasze oferty aby dotrzeć do grupy potencjalnych klientów. Materiały filmowe na YouTube i Tik Toku i oczywiście nasza strona biura na Facebook są skutecznymi narzędziami.

PŁATNE REKLAMY NA FACEBOOKU I GOOGLE

Wykorzystujemy płatne reklamy nie tylko na Facebooku, ale również w Google przygotowując odpowiednie kampanie sprzedażowe nieruchomości naszych klientów.

WSPÓŁPRACA Z INNYMI BIURAMI

To jest duża wartość dodana dla naszych klientów ponieważ współpracujemy z innymi biurami działając wspólnie w imię interesów swoich klientów. W naszych umowach pośrednictwa na wyłączność, zawsze zawieramy zapis mówiący o współpracy również z innymi biurami przy sprzedaży bądź najmie. Nie blokujemy ofert dla klientów innych biur nieruchomości. Udostępniając ofertę sprzedaży nieruchomości innym agencjom skutecznie możemy przyspieszyć transakcję jest to zdecydowanie działanie na korzyść klienta czyli nasz obowiązek.

MARKA BIURA I OSOBISTA AGENTÓW

Nasi agenci cieszą się silną marką osobistą, a to przekłada się na nieograniczone zaufanie klientów oraz regularne polecenia, co świadczy o naszej solidnej reputacji i skuteczności.

ODŚWIEŻENIE – REMONT

Jeżeli Twoja nieruchomość wymaga odświeżenia lub przeprowadzenia małego remontu, również w tym pomagamy naszym klientom, co może wpłynąć na zwiększenie wartości nieruchomości. Współpracujemy z zaufanymi ekipami. Czasami wystarczy tylko odgracenie nieruchomości.

WSPÓŁPRACA ZE SKUPUJEMYN.PL

Skup nieruchomości jest dla osób, które mają problem z nieruchomością. Może być zadłużona, z wadą prawną, ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem, z egzekucją komornika , po pożarze, sprzedaż udziałów i pozbycie się zobowiązań osobistych i prawnych, odziedziczona lub gdy potrzebujesz gotówki na „już” co też jest problemem. I w tym jesteśmy w stanie Tobie pomóc, ale pamiętaj nie każdy PROBLEM wymaga szybkiej sprzedaży