O Nas

W Biurze RM Nieruchomości świadczenie najlepszych usług dla swoich klientów jest zawsze priorytetem. Ciągły rozwój i samodoskonalenie (szkolenia, konferencje) powoduje, że jesteśmy nowoczesnym i innowacyjnym biurem. Wszystkie nowinki techniczne są od razu sprawdzane i wprowadzane do naszych działań (m.in wirtualne spacery 3D, ujęcia i video z drona, rzuty 2D/3D, wizualizacje 3D).

Działalność biura oparta jest na 6-letnim doświadczeniu w branży nieruchomości, efektywności i rzetelności oferując usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań i domów, lokali użytkowych, gruntów i działek a także mieszkań i apartamentów PREMIUM.

Dla nas nieruchomości i kontakt z drugim człowiekiem to ogromna satysfakcja. Znamy rynek lokalny, mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie oraz zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Dzięki temu nasz klient może spać spokojnie, że jego transakcja kupna lub sprzedaży nieruchomości jest w dobrych rękach. Dzięki takiemu połączeniu możemy świadczyć profesjonalne usługi pośrednictwa, a dowodem naszej skuteczności jest rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

Współpracujemy również z doradcami kredytowymi i finansowymi, którzy służą wsparciem przy uzyskiwaniu finansowania dla kupowanych nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu najbardziej korzystnego kredytu. Do Twojej dyspozycji Drogi Kliencie mamy również sprawdzonych specjalistów, wśród których znajdują się kancelarie notarialne oraz radcy prawni.