Co Oferujemy

Dlaczego warto z nami współpracować i jakie korzyści otrzymuje klient Biura RM Nieruchomości

Ponownie otrzymaliśmy wysoką ocenę osiągając świetny wynik w plebiscycie branżowym „Orły Nieruchomości” tym bardziej jest to dla Nas ważne ponieważ ta nagroda jest dzięki Wam nasi Drodzy Klienci. Tytuł ORŁA otrzymują wyłącznie biura, które uzyskały najwyższe oceny w Internecie. Dziękujemy !!

Ile razy słyszysz od agenta „wiem, że mogę pomóc w sprzedaży” banał prawda? W naszym biurze staramy się poznać potrzeby każdego z klientów i zrozumieć obiekcje, które często są do współpracy z biurem nieruchomości. Najczęstszymi obiekcjami u klientów są:

 • Dopiero co wystawiłem ogłoszenie i nie potrzebuję pomocy
 • Nie chcę płacić prowizji
 • Chcę sprzedawać sam
 • Biura nieruchomości biorą tylko prowizję i nic nie robią
 • Mam złe doświadczenia współpracując z agentem
 • Nie działam na umowie „Na Wyłączność”
 • Znam się na rynku nieruchomości, doskonale sobie poradzę
 • I Najważniejsze czyli nie widzę wartości w pracy pośrednika

Wiele z tych punktów doskonale rozumiemy, ale naszym zadaniem jest pokazać Tobie jakie korzyści otrzymujesz, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, dlaczego warto nam zaufać i wybrać nas na swojego „Partnera Biznesowego” przy sprzedaży/zakupie/wynajmie nieruchomości. Wielu klientów nie widzi wartości w pracy pośrednika ponieważ dokładnie nie wie co dokładnie dla niego pośrednik robi i czym się zajmuje.

Mamy dla Ciebie zadanie. Proszę wyobraź sobie wyścig z Robertem Kubicą na torze formuły 1 lub mecz tenisowy z Igą Świątek. Jak myślisz komu pójdzie lepiej? Sportowcom, którzy mają ogromne doświadczenie i umiejętności czy osobie która pierwszy raz siedzi w bolidzie formuły 1 lub trzyma rakietę tenisową. W dobie Internetu wiele rzeczy można zrobić samodzielnie, ale gdy chodzi o sprzedaż czegoś co można nazwać majątkiem życia lub kupno wymarzonej nieruchomości warto polegać na ekspertach. Nie ma miejsca na ryzyko, stratę pieniędzy przez obniżanie ceny i improwizację. Liczymy na to, że ta analogia trafiła do Ciebie.

Dostarczamy wysokiej jakości usługi z elastycznością, która gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. W biurze RM Nieruchomości jesteśmy pasjonatami, kreatorami, innowatorami i wizjonerami, zmieniającymi sposób, w jaki ludzie patrzą na sprzedawane przez nas nieruchomości. Nasza praca jest ukierunkowana na to, aby każda transakcja była szybka, płynna i opłacalna dla naszych klientów.

Odrzucamy kompromisy, bo dla nas się liczy jedynie najwyższa jakość. Z nami Twoja nieruchomość nie jest tylko kolejnym ogłoszeniem- staje się mistrzostwem w prezentacji. Osiągnij z nami sukces w sprzedaży!

Dlaczego warto z nami współpracować i jakie korzyści otrzymuje klient Biura RM Nieruchomości?

 1. Wychodzimy z założenia, że nieruchomość jak każdy inny produkt musi być odpowiednio przygotowany do sprzedaży. Nasze sprawdzone narzędzia sprzedażowe niemal podwoją szansę na sprzedanie nieruchomości.
 2. Co wyróżnia nasze oferty na tle innych? Zapraszamy do zakładki : Marketing Nieruchomości !
 3. Szczegółowy plan działań promocyjnych jest kluczem do sukcesu. Ufając naszemu doświadczeniu i powierzając nam kampanię marketingową. Klient może się przekonać jak skutecznie działamy na portalach ogłoszeniowych i jaką siłę ma nieszablonowa reklama.
 4. W imieniu klienta przeprowadzamy rozmowy i przyprowadzamy klientów. Wiemy jak dobrze negocjować, dzięki czemu transakcja z nami jest opłacalna.
 5. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, aby bezstresowo sfinalizować umowę. Bez obaw- czuwamy na każdym etapie transakcji, nawet u notariusza w trakcie podpisywania dokumentów w kancelarii oraz przekazywania kluczy do nieruchomości.
 6. Nasi klienci mogą liczyć na nasze wsparcie. Jesteśmy do dyspozycji od pierwszych oględzin nieruchomości, poprzez rozmowy na temat warunków umowy, aż do pomocy przy kompletowaniu dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji. Dzięki temu nasz klient może spać spokojnie, że jego transakcja jest kupna lub sprzedaży nieruchomości jest w dobrych rękach.
 7. Znamy rynek lokalny, mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie oraz zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Dzięki takiemu połączeniu możemy świadczyć profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
 8. Inwestujemy nie tylko czas, ale i znaczące środki finansowe, aby oferta wyróżniła się w tłumie i przyciągnęła najszersze grono zainteresowanych.
 9. Analizując możliwą do osiągnięcia cenę nie opieramy się na spekulacjach. Korzystamy z rzeczywistych danych sprzedaży/wynajmu nieruchomości wykorzystując najlepsze narzędzia, co daje pewność uczciwej i optymalnej wyceny.
 10. Klient nie ryzykuje zapraszając obcych do swojego domu – każdy oglądający jest przez nas sprawdzany.
 11. Chronimy przed sprzedaż za zaniżoną cenę. Nasi klienci uzyskują średnio 5-7% lepsze kwoty na rękę niż bezpośrednio.
 12. Monitorujemy klientów będących na prezentacji, dzięki czemu często po czasie przy kolejnym kontakcie klient decyduje się na zakup.
 13. Kompletujemy wszelkie niezbędne dokumenty. Organizujemy podpisanie umów. Pilnujemy terminów oraz formalności przy przekazaniu kluczy.

Na spotkaniu z Nami :

 • Dopytamy się o więcej szczegółów na temat nieruchomości i sprawdzimy stan prawny nieruchomości oraz kompletność dokumentów potrzebnych do sprzedaży.
 • Omówimy zasady współpracy oraz umowę
 • Pokażemy jak działamy oraz jakie narzędzia wykorzystujemy na konkretnych przykładach.
 • Przedstawimy wycenę nieruchomości według danych rynkowych i na podstawie naszych narzędzi, co daje pewność uczciwej i optymalnej wyceny.
 • Omówimy sprawdzony model sprzedaży nasz marketing nieruchomości.

A teraz chcielibyśmy jeszcze przytoczyć kilka korzyści, które bezpośrednio dotyczą naszych klientów:

 • zaoszczędzenie czasu
 • klient jest poza procesem sprzedaży/wynajmu wszystkim się zajmujemy
 • jesteśmy dostępni praktycznie 7 dni w tygodniu od 8 do 22 również w weekendy gdy jest najwięcej prezentacji
 • jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji
 • więcej czasu dla rodziny i siebie, wreszcie można spać spokojnie, że nieruchomość jest w dobrych rękach.
 • zabieramy ciężar z barków naszych klientów na siebie
 • nie musisz już wysłuchiwać obiekcji do stanu nieruchomości czy ciągłego narzekania bierzemy to na siebie
 • koniec z ciągłymi telefonami często w weekendy, to my prowadzimy rozmowy i negocjacje w Twoim imieniu.

Podsumowując

Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Od przygotowania strategii sprzedażowej, spraw formalno-prawnych, przygotowania nieruchomości, marketingu i negocjacji z klientami i finalnie przygotowania wszystkiego do aktu notarialnego. Działalność biura jest oparta na 6 letnim doświadczeniu w branży nieruchomości, efektywności, rzetelności oferując usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ jesteśmy skuteczni i walczymy o każdą złotówkę naszych klientów, priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych klientów.

Czy jesteś gotowy podjąć z nami współpracę? Zapraszamy do kontaktu !