zaangażowanie

Zdajemy sobie sprawę, że każda nieruchomość jest unikalna, a sytuacje naszych klientów są różne, dlatego do każdej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Zaufanie

Fundamentalny element naszych relacji z klientami. Wywiązujemy się z powierzonych nam obowiązków i działamy zgodnie z określonymi wartościami i normami.

Perfekcjonizm

W naszej pracy nie ma miejsca na półśrodki, dzięki czemu dbamy o nawet najmniejsze szczegóły, a to przekłada się na najwyższe standardy obsługi klienta.

Wiedza

Wyróżnia nas doświadczenie w branży nieruchomości, dzięki czemu nasz klient może spać spokojnie, że jego transakcja kupna lub sprzedaży nieruchomości jest w dobrych rękach.

Biuro RM NieruchomościR ealizujemy M arzenia

Świadczenie najlepszych usług dla naszych klientów jest zawsze priorytetem. Nasza działalność biura oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w branży nieruchomości, uczciwości i rzetelności oferując usługi na najwyższym poziomie. Dla nas nieruchomości i kontakt z drugim człowiekiem to ogromna satysfakcja. Znamy rynek lokalny, mamy potrzebną wiedzę i doświadczenie oraz zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

„Mieszkanie to nie tylko dach nad głową, to spełnienie marzenia o własnym miejscu, gdzie historia twojego życia zaczyna się na nowo”

Nasz ZESPÓŁ

SKUTECZNOŚĆ, KULTURA I WYSOKIE STANDARDY

Zobacz Naszą Ofertę

Musisz sprzedać swoją nieruchomość, aby zakupić nową ?

Z chęcią pomożemy Tobie w tym procesie. Kompleksowo zajmiemy się sprzedażą Twojej nieruchomości, a następnie pomożemy Ci w znalezieniu, sprawdzeniu i zakupie wymarzonej nowej nieruchomości. Zadbamy o bezpieczną transakcję, aby bezstresowo sfinalizować dwie transakcje. Bez obaw – czuwamy na każdym etapie, nawet u notariusza w trakcie podpisywania dokumentów w kancelarii czy przekazywania/odbierania kluczy do nieruchomości.

W biurze RM Nieruchomości nasz klient nie dostaje po prostu agenta. Otrzymuje dedykowanego eksperta, który nie ustąpi ani o krok, dopóki nie uzyska dla Ciebie najlepszych warunków sprzedaży bądź zakupu.

chcesz wynająć mieszkanie i znaleźć rzetelnego najemcę?

Każdy właściciel, który zleca nam znalezienie odpowiedniego najemcy, liczy na to, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby znaleźć osoby, które nie tylko nie zniszczą mieszkania, ale przede wszystkim będą płacić na czas i będą praktycznie bezproblemowe.

Żadna weryfikacja nie da w 100% zabezpieczenia!, ponieważ czasami jedna sytuacja w życiu (np.: rozwód, śmierć bliskiej osoby, utrata pracy) mogą spowodować, że z idealnego najemcy stanie się on koszmarem właściciela.

Dlatego pomagając właścicielom mieszkań w znalezieniu najemcy podejmujemy szereg czynności które mają, zminimalizować ryzyko związane z wynajmem. Ten proces może trwać dłużej, ale masz pewność że wykorzystujemy wszystkie metody które są dostępne na rynku, żeby zaoszczędzić Ci problemów.

Masz mieszkanie na wynajem? mamy nadzieję, że wiesz co masz już robić. Skontaktuj się z nami !

Potrzebujesz finansowania kupowanej nieruchomości?

Zajmujemy się całą transakcją od A do Z i dbamy o jej BEZPIECZEŃSTWO.
Planujesz zakup wymarzonej nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć w kwestii finansowania? To właśnie w takich sytuacjach nasz doświadczony doradca kredytowy w biurze RM Nieruchomości staje się kluczowym partnerem, gotowym wesprzeć Cię na każdym etapie.

Łączymy Twoje Marzenia z Finansową Rzeczywistością: Naszym celem jest nie tylko pomóc Ci w uzyskaniu kredytu, ale również sprawić, aby cały proces finansowania był jak najbardziej zgodny z Twoimi marzeniami i planami życiowymi.

Jeśli marzysz o własnym domu lub mieszkaniu, skorzystaj z pomocy naszego doświadczonego doradcy kredytowego. Zadzwoń lub umów się na spotkanie, aby rozpocząć swoją drogę do spełnienia marzeń o wymarzonej nieruchomości!

chcesz zlecić poszukiwanie twojego wymarzonego mieszkania,domu?

W biurze RM Nieruchomości wiemy, że zakup nieruchomości to ważny krok, a dla wielu osób także spełnienie marzeń. Dlatego pragniemy, abyś czuł się pewnie i komfortowo na każdym etapie tej drogi. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć wymarzone miejsce, które nazwiesz swoim domem.

W biurze RM Nieruchomości nie tylko oferujemy nieruchomości – tworzymy z Tobą historię. Naszym celem jest uczynienie procesu zakupu nieruchomości łatwym, przyjemnym i satysfakcjonującym.

a może szukasz mieszkania wykończonego pod klucz ?

Mieszkania po generalnym remoncie wykończone „POD KLUCZ”, cieszą się u nas ogromną popularnością i najczęściej są rezerwowane już na etapie remontu. Coraz większa liczba naszych zadowolonych klientów jest najlepszym potwierdzeniem, że warto kupować nieruchomości w trakcie remontu, a potem spokojnie czekać na odebranie kluczy do swojego wymarzonego mieszkania.

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego warto kupić mieszkanie na etapie remontu❓

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest Biuro RM Nieruchomości z siedzibą przy Szarych Szeregów 2c, 82-300 Elbląg (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@rmnieruchomosci.pl… czytaj więcej

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Administratorem danych osobowych jest Biuro RM Nieruchomości z siedzibą przy Szarych Szeregów 2c, 82-300 Elbląg (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@rmnieruchomosci.pl… czytaj więcej