Skup mieszkań za gotówkę

Współpracujemy ze skupem nieruchomości SkupujemyN.

Skup nieruchomości jest dla osób, które mają problem z nieruchomością. Może być zadłużona, z wadą prawną, ze służebnością, z dożywociem, z lokatorem, z egzekucją komornika , po pożarze, sprzedaż udziałów i pozbycie się zobowiązań osobistych i prawnych, odziedziczona, gdy nie wiesz co masz z nią zrobić, do generalnego remontu, mieszkasz z dala od nieruchomości którą chcesz sprzedać i nie masz czasu by się tym zajmować czy mieszkasz zagranicą.

Lub potrzebujesz gotówki na „już” co też jest problemem. I w tym jesteśmy w stanie Tobie pomóc, ale pamiętaj nie każdy PROBLEM wymaga szybkiej sprzedaży

Dla kogo nie jest SKUP NIERUCHOMOŚCI?
Często nie musisz wcale sprzedawać taniej nieruchomości, tak dobrze czytasz. Po rozmowie z Tobą wspólnie ustalamy plan działania i analizujemy Twój problem i ewentualne rozwiązania jego. Od tego momentu jesteś naszym „Partnerem Biznesowym” i robimy wszystko, żeby działać na Twoją korzyść. Nie jest u nas wyjątkiem odradzanie naszym Klientom szybkiej sprzedaży, zdarza się to często po tym jak przeanalizowaliśmy ich sytuację.

Wychodzimy z założenia, że jeżeli nie masz przysłowiowego „noża na gardle” nie potrzebujesz gotówki na wczoraj , masz za co żyć, masz czas i możesz poczekać wtedy warto zawalczyć o wyższą cenę sprzedaży i wtedy rekomendujemy sprzedaż przez nasze biuro. Jak sam już zauważyłeś działamy niekonwencjonalnie i inaczej , a to się przekłada na naszą skuteczność.