Rekomendacje

Oceny i rekomendacje klientów to nieoceniony element każdego biznesu, w tym także naszego. Dzięki pozytywnym opiniom możemy zbudować zaufanie potencjalnych klientów oraz wzmocnić naszą reputację na rynku. Pozytywne opinie klientów są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług. To, co mówią o nas nasi klienci, jest istotnym elementem budującym zaufanie u Ciebie. Dzięki rekomendacjom możesz mieć pewność, że możesz nam zaufać.

Ponownie otrzymaliśmy wysoką ocenę osiągając świetny wynik w plebiscycie branżowym „Orły Nieruchomości” tym bardziej jest to dla Nas ważne ponieważ ta nagroda jest dzięki Wam nasi Drodzy Klienci. Tytuł ORŁA otrzymują wyłącznie biura, które uzyskały najwyższe oceny w Internecie. Dziękujemy !!


Zakup mieszkania z biurem RM i panem Rafałem przebiegł bardzo sprawnie. Pan Rafał był do naszej dyspozycji kiedy tego potrzebowaliśmy i odpowiadał na nasze wszystkie pytania. Serdecznie polecam

Marcin Orzechowski

Polecam ! Pan Rafał to profesjonalista jesteśmy zadowoleni jak przebiegła sprzedaż naszego domu.

Ewelina Chojnowska

Zdecydowanie polecam usługi biura. Współpracowaliśmy z Panem Rafałem przy zakupie domu. Profesjonalne podejście do tematu, znakomity kontakt z klientem w każdej chwili, w każdej sytuacji. Jako strona kupująca nie ponosiliśmy żadnych kosztów transakcji, jednak uzyskaliśmy pomoc i poradę na wszystkich etapach zakupu. W trakcie oczekiwania na decyzję banku wykonaliśmy niezbędne pomiary potrzebne do wykończenia nieruchomości. Wymagało to od pośrednika poświęcenia dodatkowego czasu, chociaż nie miał w tym już żadnego interesu. Dobry kontakt znacznie przyspieszył całą procedurę. Dziękujemy bardzo za fachową usługę i życzymy innym takiej dobrej współpracy.

Tobiasz Milewicz

Pan Rafał to profesjonalista w swoim fachu, konkretny, sprawnie działający, zawsze dostępny. Współpraca z nim to czysta przyjemność, przeprowadza ze swoim zespołem transakcję sprzedaży od A do Z, rozwiewa wszelkie wątpliwości, terminowy, merytoryczny, godny zaufania, jego nieszablonowe podejście wyróżnia biuro na tle innych licznych agencji nieruchomości, przy których hasło „sprzedamy każdą nieruchomość” to często zwykły slogan – tu hasło reklamowe RM – „Realizujemy Marzenia” po prostu znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Zdecydowanie polecam współpracę z biurem Pana Rafała w procesie sprzedaży nieruchomosci, gwarancja spokoju i bezpieczeństwa transakcji!

Michał Orłowski

Do Pana Rafała i biura RM Nieruchomości trafiłam z polecenia znajomej. Sprzedaż mojej nieruchomości nie była prosta ponieważ mieliśmy duży nacisk czasowy, pomimo tego zaangażowanie biura w sprzedaż było bardzo duże. Bardzo profesjonalne podejście na każdym etapie. Stały kontakt i szybkie reagowanie na każdy czynnik zewnętrzny pokazał, że na Pana Rafała można liczyć. Pomimo presji czasowej udało się sprzedać moją nieruchomość z sukcesem. Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości RM. Indywidualne podejście do klienta zasługuje na podkreślenie, przy tym cały czas najważniejsze było osiągnięcie postawionego w drodze sprzedaży celu.

Agnieszka Owsianko

Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości RM. Pan Rafał profesjonalnie zajął się sprzedażą mojej nieruchomości z należytą dokładnością, uprzejmością i kulturą. Dostępny zawsze pod telefonem i zaangażowany w swoją pracę. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kontakt z biurem również był zawsze bezproblemowy a współpraca konkretna i z indywidualnym podejściem do klienta zakończona sukcesem sprzedażowym.

Janina Krzyżopolska

Jesteśmy pod wrażeniem szybkości transakcji. Skuteczność a także wsparcie ze strony Pana Roberta aż do szczęśliwego finału tj. sprzedaży mieszkania. Bardzo polecamy.

Ryszard Bil

Polecam każdemu biuro RM Nieruchomości! Rafał podszedł z pełnym profesjonalizmem do sprzedaży mieszkania. Super kontakt o każdej porze dnia. Jesteśmy zadowoleni z mieszkania, mieliśmy kilka uwag ale zostały bardzo szybko rozwiązane przez Rafała. Najlepsze biuro nieruchomości w Elblągu!

Bartłomiej Zarzycki

Transakcja przebiegła szybko i pomyślnie dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Rafała. Cały czas byliśmy w kontakcie i Pan Rafał odpowiadał na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Serdecznie polecam!

Paulina Malinowska

Bardzo polecam, mieszkanie sprzedało się dosłownie w niecały tydzień, obsługa RM Nieruchomości to profesjonalizm w czystej postaci. Ogólnie wszystko było na ogromny plus i na wysokim poziomie, zdjęcia, pełna obsługa, kontakt z klientami, prezentacje. W przyszłości z pewnością skorzystam jeszcze z usług tego biura i będę polecać każdemu. Serdecznie pozdrawiam.

Ewelina Ernestowicz

Serdecznie polecam usługi biura nieruchomości RM, podejście do klienta oraz profesjonalizm na każdym etapie sprzedaży nieruchomości. Świeża jakość i nieszablonowe podejście to co wyróżnia Pana Marcina i Pana Rafała. Polecam z całego serca. Kolejna nieruchomość tylko z biurem RM. Pozdrawiam.

Michał Kulesza

Biuro RM Nieruchomości jest to super nowoczesne biuro polecam! Miła profesjonalna obsługa Dyrektorów biura Pana Rafała i Pana Marcina, gwarantują oni bezpieczeństwo, doświadczenie, skuteczność, innowacyjność, pozdrawiam.

Grażyna Leśniewska

Szybka, profesjonalna, sprawna obsługa klienta. Po podpisaniu umowy notariusz był umówiony na drugi dzień. Super, polecam!!!!!!

Karol Bożyk

Jestem bardzo zadowolony z pomocy udzielonej mi przez p.Rafała oraz fachowe przeprowadzenie mnie przez proces związany z kupnem mojego wymarzonego mieszkania. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Pana Rafała na drodze do realizacji mojego marzenia. Pan Rafał potrafił cierpliwie, rzeczowo i wyczerpująco odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości, był zaangażowany w sprawę i dostępny w każdym momencie. Pan Rafał jest osobą o dużej kulturze osobistej, przyjazny spokojny, rzeczowy i pomocny. Czułem się bezpiecznie przy p. Rafale, wiedziałem, że wszystko „pójdzie” dobrze i tak było. Bardzo dziękuję za otuchę, wsparcie i profesjonalizm, cierpliwość Pana Rafała i będę polecać znajomym usługi biura. Dziękuję.

Andrzej Dariusz Abramczyk

Współpraca z Rafałem to synonim profesjonalizmu! Tak powinna wyglądać obsługa klienta! Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. A Rafał z ogromną cierpliwością odpowiadał na wszelkie potrzeby związane z wynajęciem naszego mieszkania!~Serdecznie polecam!

Paulina Szramke

Profesjonalne podejście do klienta i obsługa na najwyższym poziomie. Pan Rafał przeprowadził nas przez cały proces wynajmu, zawsze był dostępny i służył pomocą. Bardzo polecam!

Łukasz Maśliński

Bardzo polecam współpracę z Panem Rafałem i biurem nieruchomości RM. Pełen profesjonalizm i duże wsparcie od początku do końca procesu zakupu mieszkania. Serdecznie polecam!

Konrad Anielski

Bardzo polecam, cały proces zakupu mieszkania przebiegł w jak najlepszym porządku, sprawnie i profesjonalnie, w każdej chwili mogłem liczyć na pomoc i poradę.

Łukasz Naklicki

Gorąco polecam, bardzo profesjonalne i pomocne podejście do klienta!

Mateusz Grabarczyk

Pomoc w sprzedaży nieruchomości oraz przy dopełnieniu wszelkich formalności nie do przecenienia. Z takimi profesjonalistami nawet skomplikowane transakcje są przyjemnością.

Dziękuję za wsparcie!

Katarzyna Maciupa

Polecam serdecznie. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko i w dobrej cenie. Team RM zrobił kawał dobrej roboty.

Wojciech Sawicki

Gorąco polecam. Miła, fachowa obsługa. Transakcja przebiegła szybko i pomyślne. 10/10.

Agnieszka Łukaszewicz